Internat Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrześni

Kalendarz imprez


KALENDARZ IMPREZ

w Internacie ZSTiO we Wrześni w r. szk. 2017/2018

Lp.

Data

Nazwa zajęć

Odpowiedzialny

wychowawca

Współodpowiedzialni

1.

2017/2018

Kino Konesera

B. Zawal

Samorząd intern.

2.

2017/2018

Koncerty z cyklu Muzyka Konesera

B. Zawal

Samorzad intern.

3.

28.09.2017r..

Dzień chłopca

A.Perlikowska, K.Cieślewicz, E. Kierzek - Kokocińska

Samorząd B,C,D

4.

10.2017r.

Dyktando Wrzesińskie

B. Zawal

Samorząd intern.

5.

09.2017r.

Otrzęsiny chłopców kl. I

R. Szczepański, P. Śmidowicz

Samorząd gr. A

6.

10.2017r.

Otrzęsiny dziewcząt kl. I 

 K. Cieślewicz, A. Głowacka

Samorząd gr B i C 

7. 10.2017r. Wybory do samorządu internatu B. Zawal Samorządy grup

8.

 

12.2017r.

Dyktando internatu

B. Zawal

Samorząd intern.

9.

10.2017r.

Próbna ewakuacja wychowanków      z internatu

A. Głowacka

Samorząd

10.

10.2014r.

Turniej w kości

K. Cieślewicz

Samorząd B

11.

01.2018r.

Konkurs matematyczny

E. Kierzek-Kokocińska,P. Kapelak

Samorząd C i A

12.

2017/2018

Warsztaty rękodzieła (mydełka, kartki okolicznościowe)

E. Kierzek-Kokocińska

Samorząd C

13.

12.2017r.

Kiermasz świąteczny charytatywny

E. Kierzek-Kokocińska

Samorząd C

14.

03 - 06. 2018r.

Warsztaty rękodzieła (wyroby w drewnie)

E. Kierzek-Kokocińska

Samorząd C

15.

11.2017r.

Test  wiedzy ogólnej

A. Perlikowska

Samorząd D

16.

2017/2018

Konkurs I pomocy przedmedycznej

A. Głowacka

Samorząd C

17.

11.2017r.

Andrzejki

Opiekun samorządu int.

Samorząd intern.

18.

02.2018r.

Konkurs stołów walentynkowych

E. Kierzek-Kokocińska

i

Samorząd C

19.

11.2017r.

 Turniej w tenisa stołowego

P. Śmidowicz

Samorząd A

20.

2017/2018

Doskonalenie gry w piłkę ręczną

P. Śmidowicz

Samorząd A

21.

2017/2018

Nauka i turnieje gier świetlicowych

P. Śmidowicz

Samorząd A

22.

12.2017r.

Wieczerza Wigilijna

Kierownik internatu Wychowawcy

Samorząd

internatu

23.

11.2017r.

Konkurs wiedzy o ekonomii

K. Cieślewicz

Samorząd B

24.

03.2018r.

Turniej krzyżówek

A. Perlikowska

Samorząd D

25.

10.2014r.

Turniej Abalone

R. Szczepański

Samorząd A

26.

2017/2018.

Turniej siatkówki dziewcząt i chłopców

R. Szczepański, B. Dopierała

Samorząd A, D

27.

02.2018r.

Test wiedzy o przepisach gier zespołowych

R. Szczepański

Samorząd A

28.

11.2017r.

Turniej gier świetlicowych

R. Szczepański

Samorząd A

29.

03.2018r.

Konkurs gier świetlicowych

B. Dopierała

 

Samorząd D

30.

2017/2018r.

Nauka gry i turniej szachowy

B. Dopierała

Samorząd D

31.

03.2018r.

Turniej gier sportowych - na wesoło

B. Dopierała

Samorząd D

32.

12.2017

Turniej gry w warcaby

B. Dopierała

Samorząd D

33.

03.2017r.

Dzień kobiet

Wychowawcy A

Samorząd A

34.

2017/2018

Zajęcia plastyczne i udział w konkursach

A. Perlikowska

Samorząd D

35.

03.2018r.

UE – konkurs wiedzy

K. Cieślewicz

Samorząd B

36.

2017/2018r.

Konsultacje z języka rosyjskiego

A. Głowacka

Samorząd C

37.

04.2018r.

Pożegnanie maturzystów

A. Głowacka, P. Śmidowicz

Samorząd intern

38.

11.2017r.

Konkurs wiedzy o filmie

A. Sobieraj

Samorząd B

39.

2017/2018

Zajęcia z samoobrony

P. Śmidowicz

Samorząd A

40. 06.2018r. Bitwa morska - turniej A. Perlikowska Samorząd D

41.

06.2018r.

Dzień dziecka

Opiekun samorządu

Samorząd intern.

{addthis off}

youtube

Wyszukiwarka